Шановні учні та батьки!

Шкільна бібліотека, хоча наразі й дистанційно, завжди поруч із вами! Гадаю, ви тримаєте руку на пульсі часу, знаходите в інтеренет-просторах потрібну для навчання та читання інформацію. Щоб підтримати Вас, ми також пропонуємо online-добірку веб-посилань на тексти для читання як за програмою, так і поза програмою, для насолоди й збагачення духовного багажу наших дітей.

Читати книги можна онлайн, слухати аудіо чи скачати безкоштовно. Переходьте за посиланнями і приємного вам дозвілля!

Ми пропонуємо вам зануритися не лише у захопливий світ книги, а й помандрувати музеями та іншими культурними закладами світу, дізнатися про щось нове, цікаве і незвичне, а також долучитися до виготовлення книжкових закладок.

Перегляньте також сторінку "Бібліотека" на сайті Дистанційного навчання школи (потрапити на нього можна з Головної сторінки сайту школи).

/Files/images/0_библ_0.jpg

Читаємо всією родиною - Національна бібліотека України для дітей

Матеріали сайту призначено не тільки читачам-дітям, але й батькам. Тут ви дізнаєтесь про найкращі сучасні видання для дітей, зможете здійснити пошук в електронному каталозі, ознайомитися з перлинами книговидання для дітей з Фонду рідкісної книги.

/Files/images/0_нац.бібл.png

«Відкрита книга» – безкоштовна електронна бібліотека української та світової класики

Ресурс без жодної реклами, з літературними творами, які стали суспільним надбанням світової культури. Окремою рубрикою виділені твори зі шкільної програми зарубіжної та української літератури.

Кращі твори класичної української літератури

Вільний доступ до кращих творів класичної української літератури, з якими ми всі почали знайомство в школі. Для зручної і швидкої роботи з матеріалами сайту всі письменники структуровані за алфавітним покажчиком.

Музеї cвіту можна переглянути тут, скопіювавши посилання в пошуковий рядок браузера.

На вас чекають віртуальні подорожі найвідомішими музеями світу! Ви можете побувати в Ермітажі, Луврі, в музеях Британії, Ватикану та Америки.

«Культурний карантин»: що читати і дивитися вдома

Тут так багато цікавого! Вибирайте, що потрібно: онлайн-галереєї ресурсів культурної спадщини Європи, онлайн-енциклопедія мистецтва та інше.

Зокрема студія онлайн-освіти «EdEra», – проект, який намагається поєднати на одній платформі безкоштовні курси, які будуть цікаві всім – від школярів до людей різних професій, зокрема, юристів, економістів, викладачів. «EdEra» також пропонує матеріали для підготовки до ЗНО й серії лекцій на соціальні теми: про медіаграмотність і права людини.

Чарівні казки можна прочитати тут

/Files/images/0_казкар.png

Найкращі казки з усього світу – англійські, німецькі, французькі, індійські і наші рідні українські народні казки, а також казки великих казкарів, таких як Шарль Перро, брати Гримм, Олександр Пушкін та Леся Українка.

А також аудіо казки, які читають найкращі актори під музичний супровід, що все разом розвиває дитячу уяву. Мультфільми і діафільми українською мовою ви також можете переглянути on-line на цьому сайті.

Перлини українських казок

Українські Казки - це великий пласт нашої культури, нашого фольклору, наших традицій.

Аудіоказки - слухайте і насолоджуйтесь!

Любой любящий родитель обязательно выберет аудиосказки для детей, потому что они развивают образное мышление ребенка и формируют определенные творческие задатки. При этом сайт позволяет подобрать аудиосказку на любой вкус.

Перевірте свої знання популярних казок, пройшовши відео-вікторину "Казковий мікс"

Перевірте себе на знання популярних дитячих казок! А якщо є потреба, перечитайте їх після перегляду.

"Історія книги"/Files/images/0_unnamed.jpg - цікаво й пізнавально!

Варто переглянути це відео і закріпити знання про історію створення книги та структуру книги. Будьте досвідченими читачами!

"Закладки для книг"
- чудова і корисна розвага!

Найрізноманітніші закладки для книжок особливо популярні в нашій бібліотеці! Чудових вам закладок і приносіть їх в бібліотеку після карантину, зробимо виставку!

!Приємного вам дозвілля та доброго здоров'я!